Sigorta Uygulamaları

Unico Mini Onarim

Unico Mini Onarim

Unico Sigorta A.Ş. ile Auto Life Center Genel Müdürlüğü ve ALC Bayileri arasında 01.01.2022 tarihi itibari ile 1 yıl süre için geçerli Mini Onarım Hizmet Anlaşması aşağıda yazılı hak adetlerini ve niteliklerini kapsamaktadır.

Dolu Hasar Onarimi

Dolu Hasar Onarimi

Dolu yağışı sebebiyle araçların kaporta aksamlarında meydana gelen hasarlarda hızlı, ekonomik ve profesyonel bir onarım çözümü olan PDR Boyasız Göçük Düzeltme tekniği ile araçta oluşan göçükler, düzeltilerek, aracın orijinal görünümünü geri kazandırılır. Bu işlemler Kasko Sigortası genel şartları dahilinde Anlaşmalı Servis hizmetlerimiz kapsamında verilmektedir.

Anlasmali Servis Hasar Onarim

Anlasmali Servis Hasar Onarim

Çeşitli kaza ve dış etkenler sonucu oluşan; kaporta, boya, mekanik, trim ve elektrik aksamlarının onarım hizmetlerini, kasko-trafik sigorta poliçeleri kapsamındaki hasarlarını, sigorta dışı hasar onarımlarını, hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirmekteyiz. Ön ekspertiz işlemleri, dosya açılması, onarım takibi ve son kontrol işlemleri, alanında yetkin ekibimiz tarafında icra edilir.

Mobil Parca Onarimi

Mobil Parca Onarimi

Sigorta şirketleri ve Perakende müşterilerimize, araçlarınızda hasar gören parçaların değişimi yerine onarım felsefesini ön plana çıkararak hem otomotiv sektörüne, hem sigorta sektörüne hem de araç sahiplerine yüksek tasarruflu hasar ikamesi yani ülke ekonomimize tasarruf ile katkı sağlıyoruz.

Mini Onarim

Mini Onarim

ANKARA Sigorta, GENERALİ Sigorta, KORU Sigorta Kasko sigortası kapsamındaki poliçelerde başlangıç tarihinden itibaren oluşabilecek küçük ölçekli hasarların (kaporta, boya, plastik tampon, iç döşeme, ön cam, döşeme lekesi) 1 (bir) yıl boyunca, ekte belirtilen adetsel ve ölçüsel limitler çerçevesinde "Yüksek Müşteri Memnuniyeti" ilkesi ile Türkiye'de yerleşik ALC SERVİS Merkezlerinde giderilmesi hizmetidir.

Neova Mini Onarim Hizmeti

Neova Mini Onarim Hizmeti

Küçük hasarlarda (şirketimizden yenileme yapıldığı sürece) hasarsızlık indirimini kaybetmeme, araç orijinalliğinin azami şekilde korunması, hızlı servis hizmeti, garantili hizmet, hizmetin alınmasında kolaylık ve öncelik imkanlarını sunmaktadır.

Generali Genisletilmis Mini Onarim

Generali Genisletilmis Mini Onarim

GENERALİ SIGORTA kasko sigortası kapsamındaki sigortalı taşıt araçlarında poliçenin başlangıç tarihinden itibaren oluşabilecek küçük ölçekli hasarların (kaporta, boya, plastik tampon, iç döşeme, ön cam, döşeme lekesi) 1 (bir) yıl boyunca, ekte belirtilen adetsel ve ölçüsel limitler çerçevesinde "Yüksek Müşteri Memnuniyeti" ilkesi ile Türkiye'de yerleşik ALC SERVİS Merkezlerinde giderilmesi hizmetidir.

Generali Arac Bakim Hizmeti

Generali Arac Bakim Hizmeti

Generali Sigorta tarafından piyasaya sunulan, standart ve kısa süreli özel kasko poliçeleri ile Tamamlayıcı Trafik poliçeleri kapsamında, ALC SERVİS Merkezlerinde sigortalılara sunulacak "Generali Sigorta Araç Bakım Hizmet Paketi" ile sigortalılara ayrıcalıklar sunmaktadır.

Generali Prestij Servis Hizmeti

Generali Prestij Servis Hizmeti

Poliçesi yürürlükte olan ve yeni poliçeye sahip olacak olan Sigortalılar, olası bir hasar durumunda; onarım için Generali Sigorta’nın “Prestij Servisleri”ni tercih etmeleri ve 1 adet ile sınırlı olması durumunda, yenileme yılında aynı hasarsızlık indirim oranından faydalanabilecekleri hizmetler bütününü sunmaktadır.