top of page

Mobil Parca Onarimi

Sigorta şirketleri ve Perakende müşterilerimize, araçlarınızda hasar gören parçaların değişimi yerine onarım felsefesini ön plana çıkararak hem otomotiv sektörüne, hem sigorta sektörüne hem de araç sahiplerine yüksek tasarruflu hasar ikamesi yani ülke ekonomimize tasarruf ile katkı sağlıyoruz.

Araçların seyir ya da park halinde iken maruz kaldıkları kazalara bağlı olarak araç üzerindeki parçalarda meydana gelen kırılma, ezilme, çizilme ve deformasyon gibi hasarlar oluşmaktadır. Bu araçlar otomotiv tamir firmalarında onarıma bırakılması sonucu hasarlı parçalar bulunduğu ildeki ALC Servis merkezlerine Mobil Servis Araçları ile getirilmektedir. Parçaların üzerindeki hasara bağlı olarak özel onarım teknikleri ile orijinalliğine en yakın haline getirilecek onarım yapıldıktan sonra Kalite Kontrol testi yapılarak ilgili tamir firmasına geri teslim edilmektedir.

ALC Servis özel onarım metotları ile tamir edilen hasarlı parçalar, iki yıl garanti kapsamındadır. Garantili onarımı yapılan parçalar , mobil onarımdan dolayı ülke ekonomisine katkı sağlamış , onarım tekniklerindeki başarısı ile geri dönüşüm sağlayarak , çevre konusunda duyarlı olduğunu da göstermiştir.

HİZMET VERİLEN SİGORTA ŞİRKETLERİ
ACN TURK SİGORTA
AK SİGORTA
ALLİANZ SİGORTA
ANA SİGORTA
ANADOLU SİGORTA
ANKARA SİGORTA
AREX SİGORTA
ATLAS MUTUEL SİGORTA
AVEON SİGORTA
AXA SİGORTA
BEREKET SİGORTA
CORPUS SİGORTA
DOĞA SİGORTA
DUBAI SİGORTA
ETHICA SİGORTA
EUROKO SİGORTA
GENERALİ SİGORTA
GULF SİGORTA
HDI SİGORTA
HEPİYİ SİGORTA
KORU SİGORTA
MAGDEBURGER SİGORTA
MAPFRE SİGORTA
NEOVA SİGORTA
ORİENT SİGORTA
PRİVE SİGORTA
RAY SİGORTA
SOMPO SİGORTA
ŞEKER SİGORTA
TMT SİGORTA
TÜRK NİPPON SİGORTA
TÜRKİYE SİGORTA
UNICO SİGORTA
QUICK SİGORTA
ZURİCH SİGORTAOnarım Uygulamalarından

bottom of page