top of page

Mobil Parca Onarimi

Sigorta şirketleri ve Perakende müşterilerimize, araçlarınızda hasar gören parçaların değişimi yerine onarım felsefesini ön plana çıkararak hem otomotiv sektörüne, hem sigorta sektörüne hem de araç sahiplerine yüksek tasarruflu hasar ikamesi yani ülke ekonomimize tasarruf ile katkı sağlıyoruz.

Araçların plastik ön ve arka tamponları, far ve stopları, kapı döşemeleri, iç plastik aksamları ile plastik tüm aksamlarında meydana gelen yırtık, kopuk, çatlak, deformasyon gibi hasarların çoğu zaman parçanın yenisi ile değişmesi sonucunu doğuran hasarların, TSE standartlarında, ısıl işlem ve özel onarım teknikleri doğrultusunda onarılmasıdır. Gövde rengi boyalı olan parçaların boyanması, pütürlü tabii plastik kaplama dokusuna sahip yüzeylerin ise özel tabii plastik kaplama boyası ile boyanarak orjinale uyumlandırılır.

Teknik olarak onarılabilir durumda olan Plastik, Alüminyum, Galveniz aksamlar, iç döşeme parçaları, trimler, kumaş döşemeler, kapı yüzleri, iç kokpit parçaları, mekanik aksamda düzeltilebilir nitelikle parçalar, klima kompresörleri, jantlar, alüminyum paneller standartlar dahilinde garantili bir şekilde onarılırlar. Otomobil, Hafif Ticari , Orta ve Ağır Ticari Araç gruplarına ait tüm parça onarımları servis merkezimizde yapılmaktadır.
Auto Life Center ( ALC ) Servis Organizasyonu olarak, sigortalı veya sigortasız tüm müşterilerimize T.C. Hükümeti Sanayi ve Ticaret Bakanlığının Resmi Gazetede yayınlamış olduğu Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelikte bulunan tüm maddeleri kapsayan Garanti Belgesi uygulanmakta olup, verilen tüm hizmetler, bu yönetmelik esaslarınca firmamızın garantisi altındadır.

Hizmet kapsamı Sigorta sektörü ile İHBAR esası ile, Perakende müşterilerimiz için VALE ve Mobil Servis Hizmetiyle verilmektedir. Onarımını talep edeceğiniz parçalara ailt bilgi ve fotoğraf paylaşımlarınızı Whatsapp ve BİP ihbar hattımıza +905069149270 nolu GSM telefonumuz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Alüminyum Alaşımlı, Jant, CNC Jant, Paneller, Radyatörler de bu kapsamda standartlar dahilinde onarılırlar. Parça onarımlarında amaç hasar ikame maliyetlerinde ekonomiklik, düşük hasar miktarına katkı, ülkemiz ekonomisinde dışa bağımlılığını önüne geçerek tasarruf sağlama gibi birçok öneme mevcuttur.
Ama asla unutulmamalıdır ki, standartları karşılamayan riskli onarımlara ALC ve ERK Garaj kalite standartlarında girilmemektedir.

Onarım Uygulamalarından

bottom of page