top of page

Dolu Hasar Onarimi

Dolu yağışı sebebiyle araçların kaporta aksamlarında meydana gelen hasarlarda hızlı, ekonomik ve profesyonel bir onarım çözümü olan PDR Boyasız Göçük Düzeltme tekniği ile araçta oluşan göçükler, düzeltilerek, aracın orijinal görünümünü geri kazandırılır. Bu işlemler Kasko Sigortası genel şartları dahilinde Anlaşmalı Servis hizmetlerimiz kapsamında verilmektedir.

Dolu yağışı sonucu araçların kaporta aksamlarında meydana gelen, boyanın zarar görmediği, 5 cm çapa kadar olan kaporta göçükleri profesyonel ekibimiz ve özel aletlerle aracın orijinalliği korunarak herhangi bir boyama işlemi yapılmaksızın düzeltilerek eski haline getirilmektedir.

PDR tekniği sayesinde aracın orijinalliği bozulmaz, ikinci el satışında değer kaybına uğramaz. Düzeltme işleminden tatminkâr bir sonuç alınabilmesi için kaportada göçük bölgesindeki sacın uzamamış, boyanın zarar görmemiş ve hasarlı panelin daha önce boyanmamış olması gerekir. Boyasız kaporta göçük düzeltme işleminde, üzerinde göçük bulunan panelin arkasına özel aletlerle ulaşılıp dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilmektedir.

Poliçeleriniz içeriğinde yer alan teminatlar dahilinden hasarsızlık indirimi koruma, tek hasar istisnası, çift hasar istisnası, far ve aydınlatma sistemleri istisnası gibi bir çok özel içerik sayesinde anlaşmalı servis avantajından yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı servis kapsamındaki dolu hasar onarımı hizmet talepleriniz için bizlere hasar fotoğraflarınızı Whatsapp ve BİP ihbar hattımız üzerinden +90 506 9149270 nolu telefondan ulaştırabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Onarım Uygulamalarından

bottom of page