top of page

Yeni Sıfır Araç Koruma 

CarCare

Professional Car Care sistemleri bütün hizmetleri birlikte, bir sistem dahilinde profesyonelce konsept olarak uygulamaktır. Bu uygulamalar lisanslı Yeni Nesil Teknoloji NANO Koruma sistemlerinin belirli bir proses dahilinde sistematik kullanımını amaçlamaktadır. Aracınız önemli bir yatırımınız olarak görülmekte tüm uygulamalar bu yatırımın değerinin korunmasına yönelik olmaktadır.

Bu hassasiyet ve titizlikle,aracınızın ilk günkü gibi temiz, parlak, gösterişli, yeni görünümlü kalmasını sağlamaktadır. Zamanla maruz kalacağı güneşin zararlı UV ışınları, yoldan gelen taş, pislik, zift gibi zarar verici unsurlar, aracın kullanıldığı ortamdaki atmosferik olayların (nem, kar yağışı, dolu vb.) yıpratıcı etkileri Car Care uygulamaları ile ortadan kaldırılmakta, yetkili uygulama merkezimizce aracınız koruyucu bir zırha kavuşmaktadır.

Ürün-Markalarımız 
backg_siv1.jpg

ERK Garaj® olarak çeyrek asırlık tecrübemiz ve kurumsal hizmet anlayışımız çerçevesinde yeni satın almış olduğunuz aracınızın iç ve dış etkenlere karşı korunması amacıyla oluşturduğumuz koleksiyonlarımızı online sepetinize eklemek suretiyle dilediğiniz koruma ürünlerini tercihinize göre oluşturabilir veya sizler için hazırlanan genel kampanya paketlerini tercih edebilirsiniz. 

Online satış mağazamızdan tercih edeceğiniz ürün veya hizmetler için servis merkezimizde öncelikli randevu ayrıcalığı ve kredi kartlarınıza taksit seçeneğini ile sizlere TSE kaliteli ayrıcalıklı hizmet avantajı sunmaya devam ediyor olacağız. 

Kampanya Paketlerimiz

Sıfır araçlarınız için 10 yıla varan Boya Koruma sağlayan %100 Poliüretan  Şeffaf Boya Koruma Filmlerimiz ve Garantili  Cam Filmlerimizle birlikte sunulan paket içerikleri için mutlaka özel fiyatlarımızdan yararlanabilir ve anlaşmalı banka kredi kartları ile taksit imkanından faydalanabilirsiniz.  ERK PREMIUM Araç Koruma ürünlerimizle ilgili TIKLAYINIZ. 

bottom of page