top of page

Araç Multimedya 

Multimedia

Yeni nesil araçlar için farkındalık yaratan ve alternatif çözüm önerileri sunan otomobil, hafif ticari, off road, vip, multivan ve caravan araçlarınız için araç elektroniği ürünleri, park sistemleri, multimedya, kameralı geri dönüş ve DVR kayıt sistemleri satış ve montajı yapmaktayız. Araçlarınızı kendi araçlarımız olarak görüyor sizlere farklı, sıra dışı, en kaliteli, en uygun aksesuarları önererek , ülkemizin önemli imalatçılarının, tedarikçilerinin sunduğu ürünlerle aracınıza ve size özel butik hizmet vermekteyiz. 

5K Grup Oto Elektronik ve Aksesuar konusundaki 20 yıla yakın tecrübesi ile 2011 yılında İstanbul 'da kurulmuştur. Oto müzik ve görüntü sistemlerinde NAVİİN markası ile sektördeki yerini alan, teknolojik yenilikleri takip ederek kaliteli ürünleri tüketiciye sunma ve müşteri beklentilerini karşılama hedefi ile yola çıkan markamız profesyonel ekibi ve müşteri odaklı çalışma felsefesi ile iştirakı olan OMSA LINE A.Ş ile birlikte sektörde farklılık yaratmaya devam etmektedir. 

  

Ürün Grupları 
1.jpg
2.jpg
naviin.jpg

OMSALINE iştiraki NAVIIN ürünlerimize ait ürünleri tüm detaylarını merkezi internet sitemizden ve online satış ekranlarımızdan inceleyebilirsiniz. Aracınız için dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Siparişinizde, whatsapp görüşmenizde ERK Garaj ® kodunu merkezi müşteri temsilcilerimizi bildirerek montaj desteği, özel indirim ve kredi kartlarına taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. 

3.jpg
bottom of page