top of page

Araç Aksesuar

Accessory

Yeni nesil araçlar için farkındalık yaratan ve alternatif çözüm önerileri sunan otomobil, hafif ticari ve off road araçlarınız için aksesuar satışı  ve montajı yapmaktayız. Araçlarınızı otomobillerinizi kendi araçlarımız olarak görüyor sizlere farklı, sıra dışı, en kaliteli, en uygun aksesuarları önererek , ülkemizin önemli imalatçılarının, tedarikçilerinin sunduğu ürünlerle aracınıza ve size özel butik hizmet vermekteyiz. 

Otomotiv sektörünün birçok alanında ar-ge çalışmaları ve üretimler yaparak sektöre yön veren bir kuruluş olarak son yıllarda adını ve kalitesini Dünya genelinde duyuran,  genç, dinamik ve güçlü teknik kadroları ile müşteri odaklı bir anlayışla yenilik ve alt yapı çalışmalarını sürekli geliştiren Ateş Sanayi Grubu ile stratejik işbirliği içerisindeyiz.  Ateş Sanayi Grubunun girişim iştiraki olan ATEŞ AKSESUAR ürünlerini bölgemize ve müşterilerimize sunmaktayız. 

  

Ürün- Grupları 
ates-ara-atki.JPG
ates-ustucadir.JPG
ates-on-izgara.JPG
ates-led-bar.JPG
ates-cekidemiri.JPG
ates-govdetasarim.JPG
ates-aksesuar.JPG
ates-ekipman.JPG
ates.jpg

Ateş Sanayi Grubuna ait ürünleri tüm detaylarını merkezi internet sitemizden ve online satış ekranlarımızdan inceleyebilirsiniz. Aracınız için dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Siparişinizde, whatsapp görüşmenizde ERK Garaj ® kodunu merkezi müşteri temsilcilerimizi bildirerek montaj desteği, özel indirim ve kredi kartlarına  taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. 

erkgaraj
bottom of page