top of page

Araç ve Bina Cam Filmleri

Window Shield

Günümüzün trendi dışarıyı içeriye yansıtan ferah ve geniş alanlara sahip mekanlardır. Bugünün araçlarında, evlerinde ve ticari binalarında eskiye nazaran daha fazla cam kullanılmaktadır. Çekici olduğu kadar bir çok problemi ve olumsuzluğu da beraberinde getirir.

Örneğin aşırı yansıma yapması, geniş camlar yüzünden ısı artışının çoğalması ya da soğuk havalarda ısı kaybından dolayı fazla yakıt tüketiminin sarf edilmesi ve ayrıca iç döşeme plastik, torpido ile halılar ve mobilyaların solması, perdelerin sararmasına gibi nedenlere sebep olmaktadır. Uygun mekan ısısının muhafaza edilmesi – Aşırı sıcaklığın , UV ışınlarını ve yansımayı engellemekte , aydınlığa imkan sunması, Isının kontrol altında tutulmasına olanak tanımaktadır.

Firmamız Bina Cam Filmi alanında ülkemizin bir çok kurumsal ulusal markalarına, kamu ve özel bankalara, kurum ve kuruluşlarla, bina, plaza ve yaşam merkezlerine 10+yıl ömre sahip ürünlerle hizmet vermeye devam etmektedir. Bu alandaki referanslarımıza sitemizden ulaşabilirsiniz. 

bottom of page