top of page

Mini Onarim

ANKARA Sigorta, GENERALİ Sigorta, KORU Sigorta Kasko sigortası kapsamındaki poliçelerde başlangıç tarihinden itibaren oluşabilecek küçük ölçekli hasarların (kaporta, boya, plastik tampon, iç döşeme, ön cam, döşeme lekesi) 1 (bir) yıl boyunca, ekte belirtilen adetsel ve ölçüsel limitler çerçevesinde "Yüksek Müşteri Memnuniyeti" ilkesi ile Türkiye'de yerleşik ALC SERVİS Merkezlerinde giderilmesi hizmetidir.

Standart Mini Onarım " hizmeti kapsamında ALC SERVİS tarafından verilecek servis ve hizmetler şunlardır:
"Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme" ( 5 cm çapa kadar boya hasarsız kaporta göçükleri)
"Boya Hasarlı Kaporta Düzeltme" (10 cm'ye kadar boya hasarlı kaporta göçük ve ezikleri)
"Boya Tamiri, Mini Yama" ( 20 cm çapa kadar plastik tampon sıyrıkları, 30 cm ye kadar kaporta panel çizikleri ve sıyrıkları)
"İç Döşeme Tamiri" (deri, halı, kumaş, plastik üzerindeki 1 cm çapa kadar sigara yanığı, 5 cm çapa kadar yırtık, çizikler, 3 cm çapa kadar plastik parça kopukları)
"Ön Cam Tamiri" (manda gözü, yıldız, kombine tip gibi 5 cm çapa kadar cam
"Leke Çıkarma" (İç döşeme kumaş ve halılar üzerindeki 5 cm çapa kadar lekeler)
"Plastik Tampon Tamiri" (Ön ve arka tamponlardaki teknik olarak onarılabilir her türlü göçük, yırtık, kopuk, Pütürlü Plastik Tabi Kaplama işlemleri vs. gibi plastik hasarları)
"Tabi Plastik Kaplama" Aracın plastik tamponlarında oluşan her türlü onarılabilecek yırtık, kopuk, çizik veya deformasyonlar ölçü limiti bakılmaksızın onarılması.

"Standart Mini Onarım" hizmet paketi ve verilecek servis hizmetlerinin grupları ve adetsel limitleri için +90 506 914 92 70 arayabilirsiniz.

Onarım Uygulamalarından

bottom of page