top of page

Anlasmali Servis Hasar Onarim

Çeşitli kaza ve dış etkenler sonucu oluşan; kaporta, boya, mekanik, trim ve elektrik aksamlarının onarım hizmetlerini, kasko-trafik sigorta poliçeleri kapsamındaki hasarlarını, sigorta dışı hasar onarımlarını, hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirmekteyiz. Ön ekspertiz işlemleri, dosya açılması, onarım takibi ve son kontrol işlemleri, alanında yetkin ekibimiz tarafında icra edilir.

‘’Değiştirmiyor Onarıyoruz, Orijinalliği Koruyoruz’’ ilkesinden hareketle rekabetçi işgücü fiyatlandırması ile Hasar Onarımlarınızda büyük ölçüde tasarruf sağlıyoruz. Araçlarınızda oluşan hasar nedeniyle minimum yedek parça değişimi yerine maksimum onarım hizmetimiz ile tedarik parçada yaşanan zaman kaybını en aza indirgiyoruz.
Hasar onarımında teknolojik ekipman ve donanımla özenli kaporta işçiliği ile aracınızı fabrika çıkış standartlarının en yakın haline getiriyoruz.

Firmamız ERK Garaj anlaşmalı servis uygulamaları kapsamında hem markamız adına hem de ALC Türkiye adına dosya kapsamlarında sizlere hizmet vermektedir. Kaporta onarımları dahil olmak üzere aynı çatı altında hizmet alırken sadece boya işlemleri için taşeron tercih etmekteyiz. 200 m2 kapalı alanda oto boya işlemlerimiz sıvılaştırılmış doğalgaz kullanımı ile özel boya kabinlerinde standartlar dahilinde hizmet üretmektedir.

HİZMET VERİLEN SİGORTA ŞİRKETLERİ
ACNTURK SİGORTA
ALLIANZ SİGORTA
ANA SİGORTA
ANKARA SİGORTA
ATLAS MUTUEL SİGORTA
AVEON SİGORTA
CORPUS SİGORTA
DOĞA SİGORTA
EUREKO SİGORTA
GENERALİ SİGORTA
GULF SİGORTA
HEPİYİ SİGORTA
KORU SİGORTA
MAPFRE SİGORTA
ORİENT SİGORTA
PRİVE SİGORTA
ŞEKER SİGORTA
TMT SİGORTA
TÜRK NİPPON SİGORTA
TÜRKİYE SİGORTA
UNICO SİGORTA
QUICK SİGORTA
ZURICH SİGORTA


Anlaşmalı servis kapsamındaki hizmet talepleriniz için bizlere hasar fotoğraflarınızı Whatsapp ve BİP ihbar hattımız üzerinden +90 506 9149270 nolu telefondan ulaştırabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Onarım Uygulamalarından

bottom of page