top of page

Mini Onarım 

Smart Repair

Araçınızda günlük kullanım ya da park sırasında oluşabilecek lokal boya, ön cam, döşeme ve kaporta hasarlarının özel alet ve yöntemler kullanılarak, komple parça değişmeden veya boyanmadan giderilmesini sağlayan onarım metodudur. Mini Onarım ile aracınızın ikinci el değerlerini kaybetmesini engelleyebilir, küçük hasarların hızlı, düşük maliyetli ve zahmetsiz şekilde giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Sigorta Mini Onarım hizmeti almak istiyorsanız, TRAFİK - KASKO Sigorta poliçenizi ve onarımını talep ettiğiniz hasarlarınızın fotoğraflarını çekerek bizlerle Whatsapp - Bip Müşteri Hizmetleri Gsm numaramız +905069149270 nolu hattımıza gönderiniz. Sigorta şirketinize ait ölçüsel ve adetsel limitlerle belirlenen Mini Onarım hizmeti kapsamında olup olmadığını anında öğrenin. 

Sigorta Mini Onarım hizmeti detaylarında belirtilen ölçülerin dışında daha fazla emek daha fazla zaman ve özel onarımlar gerektiren durumlar için Alternatif Onarım Teklifi, Anlaşmalı Servis Hasar Onarımı veya poliçe teminatlarınız kapsamındak mevcut ise Hasarsızlık İndirimi Koruma Teminatlı imkanlarını da değerlendirerek Müşteri Hizmetlerimiz aracılığıyla sizlerle paylaşmaktayız. 

bottom of page