top of page

Hakkımızda...

1994 yılından bugüne Otomotiv Sektöründe orta ve üst düzeylerde yöneticilik, işletmecilik, bölge koordinatörlüğü görevlerinde bulunan Fatih KANKURDAN’ın koordinasyonunda, sektörel tecrübelerinden yola çıkarak kurduğu ve yönettiği işletmedir. Çorum Sanayi Sitesinde 270 m2 alanda kurulu ERK Garaj, işletme müdürü Fatih KANKURDAN'ın, 1994 yılından bugüne sigorta ve otomotiv sektöründeki çeyrek asırlık sektörel tecrübelerinin ışığında, Sigorta ve Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler alanında ekibi ve hizmet kalitesi ile fark yaratmaktadır.

Sigorta sektörü ve Perakende hizmetler alanında motorlu taşıt kazalarına ilişkin Tasarruflu ve Yüksek Kalitede Parça Onarım Hizmetlerini, Oto Hasar Onarımları ve Mobil Plastik Alüminyum Parça Onarımlarını uzun yıllardır başarı ile yürütmekte olan  AUTO LIFE CENTER - ALC Mini Onarım markasının Türkiye genelindeki yaygın Yetkili Servis ağının, Çorum ve Bölge Havalisindeki 24.servis noktasıdır.

 

2021 yılı sonu itibariyle 58 servis merkezi ile 24 sigorta şirketi ve 11 ulusal filo firmasına hizmet veren ALC ile birlikte işletmemiz, yüksek müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı yaklaşımları ile otomotiv - sigorta sektöründe tamamlayıcı hizmetler alanında sektörel farkını ortaya koymaktadır. TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve marka tescil ile birlikte işletme kalitesi tescillenmiştir.  

Araç ve Aksesuar Kaplama, Bina Cam Filmi ile Araç Elektroniği alanlarında da hizmetler sunmakta olan firmamız ulusal markalara hizmet etmekten memnuniyet duymakla birlikte stratejik bir iş ortaklığıda sergilemektedir. Sigorta Hukuku, Tüketici Hukuku  alanlarıyla birlikte sektörel proje, danışmanlık ve stratejik iş ortaklıkları ile Eğitim, Proje, Üretim, Mütalaa, Uzman Görüşü, Kariyer ve Mesleki Gelişim alanlarında çok yönlü olarak hizmet vermektedir. 

Araba tamircisi

Misyonumuz

Parça ve araç onarımlarında minimum zamanda maksimum verim sağlamaya yönelik, oto hasar alanında fayda sağlayacak onarım stratejileri geliştirmek, uygulamak, sürekli iyileştirme ve iç denetim mekanizmamız ile çözüm ortaklarımıza, oto hasar onarımları konusunda artı değerler katmaktır.

 

Müşterilerimizin beklentilerinin ve isteklerinin ötesinde en iyi hizmeti sunmak, hizmetin devamlılığını sağlayarak çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanmak, uluslararası standartlara uygun, sürekli gelişmeyi hedefleyen, güvenilir ve tercih edilen bir firma olarak bölgesel ve yerel “En Yüksek Seviyede Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti” ile örnek gösterilen ve faaliyet alanlarımızda sektöründe referans teşkil eden bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Akılcı onarım teknikleri ile maddi kayıpların önlenmesini ilke edinirken, saha ve bayi operasyonları yönetim sistemlerinde verimliliği artırarak, yüksek iş performansı ile hasar onarımları konusunda ve bu iş koluna bağlı olan her alanda sektörün lideri konumunda olmaktır. Uzmanlaştığımız otomotiv satış sonrası hizmetler sektöründe, müşterilerimizin ihtiyaçlarına, çalışanlarımızın teknik eğitimleri ve en ileri teknoloji desteğiyle kesin ve kalıcı çözümler üreterek cevap vererek, geniş hizmet içeriğimizle dürüst, güvenilir, şeffaf ve kaliteli hizmet sunan, beklentilerin üzerinde müşteri memnuniyeti sağlayan, yenilikçi ve teknolojiyi her alanda kullanan rekabet gücü yüksek MARKA’ların önderliğinde kurumsal yapımız ile daima büyümeyi amaçlayan bir şirket olmaktır.

Ekibimiz - Teknik Kadromuz

Fatih KANKURDAN

İşletme Müdürümüz

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İktisat Fakültesi / Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. 1994 yılından itibaren, Otomotiv Satış ve Satış Sonrası Hizmetler ile Sigortacılık alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

İş hayatına ilişkin kariyerinde Ford – Otosan ve Koç Holding eğitimlerinin yanı sıra, TSE ve ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemleri danışmanlığı da yapmaktadır. TSE -MTC grup üyesidir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

İkinci üniversite eğitimine hukuk alanında devam etmekle birlikte, kamu yararına mesleki tecrübelerini ve bilgi birikimleri kullanarak bir çok alanda faaliyetler yürütmektedir.

SEGEM – Acente Teknik Personel, Tarsim Tarım Sigortacılığı, Katılım Sigortacılığı, Devlet Destekli Alacak Sigortaları, Yanlış Sigorta Uygulamaları sertifikasyonlarını ve Sigorta Hukuku alanlarındaki eğitimleri ile donanımlıdır. 

Kronolojik İş-Kariyer Yaşamı

1994 – 1999 Şeker Sigorta Acenteliği
1996 – 2000 Express Kargo Acenteliği
2000 – 2007 Erişkenler Ford Satış Müdürü

2007 – 2014 AUTOKING Servis Müdürlüğü
2008 - ■ Yılın En Kaliteli Servis Merkezi 3.’liği Ödülü

2008 - ■ Yılın En Başarılı Yöneticisi ÇORUMSİAD

2009 - ■ Yılın Servis Müdürü Ödülü
2010 - ■ Yılın En Kaliteli Servis Merkezi 1.’liği Ödülü
2009 – SEGEM Sigorta Eksperliği Sınavı (Yedek)
2014 – ERKGaraj® - Kurucu - Genel Müdür Yardımcısı
2017 – 2019  TOBFED Federasyonu GBY
2017 – Gaziantep Oto Yıkama Kuaför ve Vale Esnafı Derneği Üyesi
2017 – Diyarbakır Tüm Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler Derneği DKÜ
2018 – 2022Samsun Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler Bölge Derneği KGB
2018 – AUTO LIFE CENTER® – ALC Çorum Bayii 
2019 – Samsun Bölge Bilirkişiler Derneği – DKÜ
2019 – Marmara Bölgesi Araç Satış Sonrası Hizmetleri Derneği YKÜ
2020 – Çorum Hitit Bilirkişiler Derneği Başkanvekili

2021 –  Bilirkişiler Federasyonu Genel Başkanvekili

2021 –  ÖSKED Özel Oto Servisleri Kalkınma ve Eğitim Derneği ÇİL

2021 -  NETTE HASAR® - Kurucusu

2022 -  Tüketici Konfedarasyonu - Sigorta ve Otomotiv Komisyonu Üyesi

2022 -  TEMA VAKFI - Çorum İletişim ve Sosyal Medyadan Sorumlu YKÜ

alc-fk-son_edited.jpg

Nergis KANKURDAN

Araç Kaplama Uzmanı - Muhasebe

Mustafa YÜCE 

Bina Uygulamaları Uzmanı 

Halit KESGİN

Boyasız Göçük ve Kaporta Uzmanı

Sedat KESERGEN 

Yazılım ve Müşteri İlişkileri Uzmanı

Feridun Erk KANKURDAN

Mini Onarım Uygulamaları Teknisyeni  

Veyis KANKURDAN 

 Multimedya ve Ses Sistemleri Uzmanı

bottom of page