top of page

Mobil Onarım 

Mobile Repair

Araçlarınızda hasar gören parçaların değişimi yerine onarım felsefesini ön plana çıkararak hem otomotiv sektörüne, hem sigorta sektörüne hem de araç sahiplerine yüksek tasarruflu hasar ikamesi yani ülke ekonomimize tasarruf ile katkı  sağlıyoruz.

Teknik olarak onarılabilir durumda olan Plastik, Alüminyum, Galveniz aksamlar, iç döşeme parçaları, trimler, kumaş döşemeler, kapı yüzleri, iç kokpit parçaları, mekanik aksamda düzeltilebilir nitelikle parçalar, klima kompresörleri, jantlar, alüminyum paneller standartlar dahilinde garantili bir şekilde onarılırlar. 

Otomobil, Hafif Ticari , Orta ve Ağır Ticari Araç gruplarına ait tüm parça onarımları servis merkezimizde yapılmaktadır. 

Auto Life Center ( ALC ) Servis Organizasyonu olarak, sigortalı veya sigortasız tüm müşterilerimize T.C. Hükümeti Sanayi ve Ticaret Bakanlığının Resmi Gazetede yayınlamış olduğu Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelikte bulunan tüm maddeleri kapsayan Garanti Belgesi uygulanmakta olup, verilen tüm hizmetler, bu yönetmelik esaslarınca firmamızın garantisi altındadır. 

Hizmet kapsamı Sigorta sektörü ile İHBAR esası ile, Perakende müşterilerimiz için VALE ve Mobil Servis Hizmetiyle verilmektedir. Onarımını talep edeceğiniz parçalara ailt bilgi ve fotoğraf paylaşımlarınızı Whatsapp ve BİP ihbar hattımıza +905069149270 nolu GSM telefonumuz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.