top of page

ARMOR v.3
SERAMİK KAPLAMA

Gelişmiş nanoteknolojik formüle sahip farklı bileşenlerin tek tek uygulanması sonucunda araç yüzeyine yapışan katmanlar en üst düzeyde derin parlaklık oluşturacaktır. Isı ile kendini tamir edebilen “Re-Bond” teknolojisine de sahip olan bu sistem ile araç yüzeyinin korunması yıllara meydan okuyor.

Üst yüzeyde hidrofobiklik, en yüksek mukavemet ve en derin parlaklık sunan sistem, özel formülasyonu sayesinde tıpkı sıradan bir boya koruma gibi risksiz olarak birbiri ardına uygulanabilen katmanlardan oluşmaktadır. Aracın parlak görünümü yıllar içinde bozulmadan ultraviyole dahil tüm çevresel etkenlere karşı maksimum ölçüde korunur.

DAYANIKLILIK & GARANTİ

Ürün standart kullanım ve bakım şartları dahilinde minimum 5 yıl dayanıma sahiptir.

armor-matrix.jpg

MATRIX MICRO COATINGS

matrix.png
hyperseal-matrix.jpg

HYPERSEAL

MATRIX MICRO COATINGS

HyperSeal çift komponentli uygulama özelliği ile ultra dayanım ve parlaklık sunarken ileri derecede hidrofobik koruma sağlar. En üst yüzeye yerleşen elastomerler sayesinde sunduğu ince yıkama çiziklerinin herhangi bir ısı kaynağı ile kaybolmasına olanak veren re-bond teknolojisine sahiptir.


HyperSeal’in gelişmiş özel taşıyıcı solvent sistemi, risksiz bir uygulama olanağı sağlar. Yıllar içinde daha da yerleşen koruyucu özellik boyanın ayrılmaz bir parçası haline gelir.

DAYANIKLILIK & GARANTİ
Ürün standart kullanım ve bakım şartları dahilinde minimum 5 yıl dayanıma sahiptir.

NCS

MATRIX MICRO COATINGS

NCS çift komponentli nanopartikül özelliğine sahip yüksek parlaklık ile beraber mükemmel hidrofobik yüzey sağlayan seramik koruma sistemidir.

İçeriğindeki nanoteknolojili çeşitli silisyum bileşenleri ile yüksek parlaklık ve dayanımda bir koruma sağlar. Ayrıca son geliştirme ile birlikte mikro çizikleri ısı ile kendini onardığı kanıtlanmıştır.

İkinci katmandaki floropolimerler ise parlaklığı ve dayanımı sabitlerken, yüksek derecede hidrofobik bir yüzey oluşturur.

DAYANIKLILIK & GARANTİ
Ürün standart kullanım ve bakım şartları dahilinde minimum 4 yıl koruma ve 2 yıla kadar hidrofobik dayanıma sahiptir.

ncs-matrix.jpg
bottom of page