top of page

Neova Mini Onarım

Tüm Türkiye Kasko Sigorta Poliçelerinde geçerlidir.

NEOVA mini onarım sistemlerinin sigortalıya en büyük faydası;

İlk defa Neova Katılım Sigorta A.Ş.'den düzenlenen poliçelerde,  hasar toplamı 1.500 TL’yi geçmeyen azami yılda iki onarım,  önceki sene Neova Mini Onarım teminatı kullanmamış olan Neova Katılım Sigorta A.Ş. Yenileme poliçelerde ise,  hasar toplamı 3.000 TL’yi geçmeyen azami yılda iki onarım kapsam dahilindedir.

 

Neova Mini Onarım teminatının kullanılması sonucu, poliçenin yine Neova Katılım Sigorta A.Ş. üzerinden yenilenmesi şartı ile hasarsızlık indirimi bozulmayacaktır. Aracın mini ve midi onarım aşamalarında profesyonel onarım metotları kullanılarak aracın kaza öncesi haline getirilecektir.

Dosya ve tespit için bekleme zamanları olmadığı için,  servis hizmetleri hızlı gerçekleşecektir.

Mini onarım hizmetleri alınan servislerde NEOVA garanti sisteme girmektedir, yapılan işlemlerde servis hatası olarak görülen işlemler ücretsiz olarak yapılacaktır.NEOVA mini onarım hizmeti onarım servislerinde beklemeden hızlı bir şekilde gerçekleşir

NEOVA Mini Onarım Hizmetleri 

 

​1. Aracın mini ve midi onarım hizmetleri.
2. Boya bozulmadan göçük düzeltme.
3. Cam tamiri.
4. Döşeme tamiri.
5. Aluminyum jant onarım ve boyama.
6. Plastik onarım.
7. Ücretsiz hasar tespiti.

Detaylı Bilgi ve Mini Onarım Hizmet içeriği ön bilgisi için 05069149270 WHATSAPP hasar ihbar hattımıza aracınızın hasar fotoğraflarını gönderebilirsiniz. 

bottom of page