top of page

Neova Mini Onarim Hizmeti

Küçük hasarlarda (şirketimizden yenileme yapıldığı sürece) hasarsızlık indirimini kaybetmeme, araç orijinalliğinin azami şekilde korunması, hızlı servis hizmeti, garantili hizmet, hizmetin alınmasında kolaylık ve öncelik imkanlarını sunmaktadır.

NEOVA mini onarım sistemlerinin sigortalıya en büyük faydası;
İlk defa Neova Katılım Sigorta A.Ş.'den düzenlenen poliçelerde, hasar toplamı 1.000 TL’yi geçmeyen azami yılda iki onarım, önceki sene Neova Mini Onarım teminatı kullanmamış olan Neova Katılım Sigorta A.Ş. Yenileme poliçelerde ise, hasar toplamı 2.000 TL’yi geçmeyen azami yılda iki onarım kapsam dahilindedir.

Neova Mini Onarım teminatının kullanılması sonucu, poliçenin yine Neova Katılım Sigorta A.Ş. üzerinden yenilenmesi şartı ile hasarsızlık indirimi bozulmayacaktır. Aracın mini ve midi onarım aşamalarında profesyonel onarım metotları kullanılarak aracın kaza öncesi haline getirilecektir.

Dosya ve tespit için bekleme zamanları olmadığı için, servis hizmetleri hızlı gerçekleşecektir. Mini onarım hizmetleri alınan servislerde NEOVA garanti sisteme girmektedir, yapılan işlemlerde servis hatası olarak görülen işlemler ücretsiz olarak yapılacaktır. NEOVA mini onarım hizmeti aşağıdaki NEOVA Mini onarım servislerinde beklemeden hızlı bir şekilde gerçekleşir.

NEOVA MİNİ ONARIM SERVİSLERİNDE VERİLECEK HİZMETLER
1. Aracın mini ve midi onarım hizmetleri.
2. Boya bozulmadan göçük düzeltme.
3. Cam tamiri.
4. Döşeme tamiri.
5. Aluminyum jant onarım ve boyama.
6. Plastik onarım.
7. Ücretsiz hasar tespiti.

Onarım Uygulamalarından

bottom of page