top of page

Generali Arac Bakim Hizmeti

Generali Sigorta tarafından piyasaya sunulan, standart ve kısa süreli özel kasko poliçeleri ile Tamamlayıcı Trafik poliçeleri kapsamında, ALC SERVİS Merkezlerinde sigortalılara sunulacak "Generali Sigorta Araç Bakım Hizmet Paketi" ile sigortalılara ayrıcalıklar sunmaktadır.

26 noktada kontrolü içeren Mekanik Check-Up Hizmeti ; aracınızın mekanik aksamı, sıvı sistemleri, fren balataları, lastikleri, lastik diş derinlikleri, lastik havaları, akü voltajı, elektrik ve elektronik sistemleri gibi bir çok alanda yapılan kontrolleri içermektedir.
Araç Kabini içine Ozon Bombardımanı ile Koku Giderme Hizmeti; iç ve dış yıkama hizmeti ile temizlenerek kabin içi temiz halde ALC Servis Merkezlerine başvurulabilecek bu hizmetle Tüm kötü kokuları giderir, aracınızın içinde daha hijyen daha temiz bir ortam sağlar, bakteri ve patojenleri yok edilerek, çocuklarınızın ve sizin için daha sağlıklı bir araç içi temin edilerek, güvenle ve huzurla, daha temiz kokan bir araçla yol keyfi sunar.
Oto Bakım ve Koruma Hizmetlerinde %35 indirim avantajı ile Seramik Kaplama, Şeffaf Boya Koruma Filmi, Araç Renk Kaplama gibi özel ürün gerektiren uygulamalı koruma hizmetlerinden özel fiyatla yararlanırken, tüm temizleme ve bakım uygulamaları, pasta,cila,boyakoruma, motor temizleme koruma, deri temizleme ve koruma, klima temizliği gibi uygulamalarda %35 indirim ile avantajlar sunar.
Oto Mekanik Yağ Değişim ve Bakım Hizmetlerinde %25 işçilik İndirimi Avantajı, ALC Servis merkezleri içerisinde mekanik hizmetini sunmakta olan bayilerimizi kapsamaktadır. ALC – Çorum servis merkezimizde periyodik yağ değişimlerini kapsamaktadır.

Onarım Uygulamalarından

bottom of page