top of page

Sigorta Uygulamaları

Mini Onarim

Mini Onarim

Trafik ve Kasko sigortası kapsamındaki poliçelerde başlangıç tarihinden itibaren oluşabilecek küçük ölçekli hasarların (kaporta, boya, plastik tampon, iç döşeme, ön cam, döşeme lekesi) 1 (bir) yıl boyunca, ekte belirtilen adetsel ve ölçüsel limitler çerçevesinde "Yüksek Müşteri Memnuniyeti" ilkesi ile Türkiye'de yerleşik ALC SERVİS Merkezlerinde giderilmesi hizmetidir.

Mobil Parca Onarimi

Mobil Parca Onarimi

Sigorta şirketleri ve Perakende müşterilerimize, araçlarınızda hasar gören parçaların değişimi yerine onarım felsefesini ön plana çıkararak hem otomotiv sektörüne, hem sigorta sektörüne hem de araç sahiplerine yüksek tasarruflu hasar ikamesi yani ülke ekonomimize tasarruf ile katkı sağlıyoruz.

Anlasmali Servis Hasar Onarim

Anlasmali Servis Hasar Onarim

Çeşitli kaza ve dış etkenler sonucu oluşan; kaporta, boya, mekanik, trim ve elektrik aksamlarının onarım hizmetlerini, kasko-trafik sigorta poliçeleri kapsamındaki hasarlarını, sigorta dışı hasar onarımlarını, hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirmekteyiz. Ön ekspertiz işlemleri, dosya açılması, onarım takibi ve son kontrol işlemleri, alanında yetkin ekibimiz tarafında icra edilir.

Dolu Hasar Onarimi

Dolu Hasar Onarimi

Dolu yağışı sebebiyle araçların kaporta aksamlarında meydana gelen hasarlarda hızlı, ekonomik ve profesyonel bir onarım çözümü olan PDR Boyasız Göçük Düzeltme tekniği ile araçta oluşan göçükler, düzeltilerek, aracın orijinal görünümünü geri kazandırılır. Bu işlemler Kasko Sigortası genel şartları dahilinde Anlaşmalı Servis hizmetlerimiz kapsamında verilmektedir.

bottom of page