top of page

ENDURA ULTIMATE
%100 POLIURETAN

Endura Ultimate serisi boya koruma filmleri Endura’nın en üst seviye korumasıdır. %100 poliüretan malzemeden üretilen Endura Ultimate, yüzeyde oluşan çizilmeleri ısı ile yenileme özelliğine sahiptir. Bu özelliğiyle aracınız dayanım süresi boyunca pürüzsüz kalacaktır.


Endura Ultimate boya koruma filmi 8 yıl boyunca dayanım sağlar. Poliüretan malzemesi sayesinde aracınızın boyası yapışkandan kaynaklı hiçbir zarar görmez. Boya koruma filmi söküldüğünde araç yüzeyiniz ilk günkü gibi sizi karşılar.

ERK-PREMIUM-1.png
endura-arac-kaplama-folyosu-440x440.jpg

ENDURA PPF HP 130 

ARAÇ KAPLAMA FOLYOSU BOYA KORUMA FİLMİ

Endura PPF HP 130 serisi boya koruma filmleri Endura’nın giriş seviyesi filmidir. Hybrid Boya Koruma özelliğisayesinde tutkalı ile aracınıza zarar vermez, kalın koruyucu katmanıyla aracınızı tüm dış etkenlerden korur.


Endura PPF HP 130 boya koruma filmi 2 yıl boyunca dayanım sağlar. Bu niteliği sayesinde aracını kısa dönemli kullanmak isteyen araç severler için ve PPF kaplama ile tanışmak isteyenler için maliyetiyle en ideal koruma filmidir.

ENDURA PPF HP 150 

ARAÇ KAPLAMA FOLYOSU BOYA KORUMA FİLMİ

Endura PPF HP 150 serisi boya koruma filmleri Endura’nın 130 mikronluk giriş seviyesi filmiyle benzer teknolojiyle üretilmiştir.

Bununla birlikte koruma kalkanı 20 mikron daha arttırılarak en zorlu şartlara karşı eşsiz koruma sağlar.

Son derece parlak ve hidrofobiktir.

 

Endura PPF HP 150 boya koruma filmi 3 yıl boyunca dayanım sağlar. Poliüretan katkılı yapısı sayesinde yapışkanı aracınıza asla zarar vermez ve aracınızın boyalı yüzeyini ilk günkü gibi korur.

endura-150-arac-kaplama-folyosu-440x440.jpg
bottom of page